Březen 2008

1.kapitola - Nečekané setkání

13. března 2008 v 18:21 | mischulka |  Dávná láska
Bylo krásné ráno a dívku probudily sluneční paprsky, které jemně zasvítily do jejího pokoje. "Už jen týden" pomyslela si "Už jen týden do mé svatby a já si pořád nejsem jistá". V tom se otevřely dveře a v nich stál ten, kterého si vybrala na celý život. "Viktore!" zvolala Hermiona a běžela ho obejmout. "Dobré ráno lásko."promluvil. "Myslela jsem, že přijedeš až odpoledne." usmála se. "To jsem taky měl, ale nemohl jsem bez tebe vydžet" odpověděl a pohladil ji po vlasech. "Připravil jsem snídani. Počkám dole, něž se oblečeš." "Dobře, hned tam budu." řekla a odešla do koupelny.
Hermiona scházela ze schodů do jídelny, kde už čekal Viktor s nádherně připravenou snídaní. "Jsi moje zlato. Ty mě dokážeš vždycky krásně uklidnit." usmála se a pustila se do snídaně. "Málem bych zapoměla." odtrhla se od jídla a pokračovala. "Slíbila jsem Georgeovi, že za ním dopoledne zajdu do obchodu. Vydržíš to tady chvíli bez mě??" podívala se na něj prosebně. "Samozřejmě že ano. Kamarádi nade vše." usmál se. "Já věděla, že to pochopíš." políbila ho a rychle se zvedla, aby se neopozdila.
Hermiona vlezla do krbu a už chtěla vzít letax, když Viktor řekl: "Hlavně se brzy vrať. Musíme ještě domyslet pár věcí ohledně svatby. Mijuju tě." "Svatba....málem bych na ní zapoměla." pomyslela si. "Jistě. Já tebe taky. Budu tak rychlá že si ani nevšimneš, že tu nejsem." usmála se, vzala letax a nahlas řekla: "Příčná ulice". Objevily se zelené plameny a kde před chvílí stála Hermiona, nezbylo nic, než trochu prachu.
Objevila se na Příčné ulici a zamířila rovnou do Georgeova obchodu. Nedávala pozor na cestu a omylem do někoho narazila. Otočila se na něj a chtěla se omluvit. "Moc se omlouvám. Já jsem se.....Malfoy??"


Povídka pro Malfoyku

13. března 2008 v 18:20 | mischulka |  Dávná láska
Tak jsem napsala první kapitolku....Snad se bude líbit. Omlouvám se, že je kratší....
Děj: po pádu Voldemorta...podle knihy....o pár let později....
Postavy: Draco Malfoy, Hermiona Grangerová a další...


Povídky na přání

6. března 2008 v 8:53 | mischulka |  Povídky na přání
Tak jsem se rozhodla, že začnu psát povídky na přání....celkem mě to baví, ale většinou chybí nápady....
Takže pokud si chcete nechat napsat povídku, tak mi napiště stručně děj, hlavní postavy a ještě jak chcete aby to skončilo....

50 jmen pro Draca Malfoye

6. března 2008 v 8:38 | mischulka |  Vaše povídky
Tahle povídka se mi strašně líbila...má nápad a je zajímavá ...