6.kapitola

22. ledna 2009 v 1:34 | mischulka |  Dávná láska
Tak po dlouhé době jsem se dokopala k tomu, abych napsala další kapitolku....Mooooc se všem omlouvám za hrozné zpoždění. V září jsem nastoupila na vysokou školu a vůbec nebyl na nic čas. Teď se tedy aspoň můžu pochlubit, že mám za sebou úspěšné zkoušky a do února budu mít prázdniny.... Budu se snažit přidat ještě další kapitolu. Tak přeji příjemné čtení a snad se bude líbit.

Uběhlo 7 let....
Hermiona seděla v pokoji u okna a vzpomínala na den kdy zjistila, že je těhotná. Bylo to asi týden po svatbě. Ani nevěděla jestli má být šťastná, protože si nebyla jistá, zda to dítě je Viktorovo. Byl to nejhorší a zároveň nejlepší okamžik jejího života. Vzpomněla si na Draca. Od svatby o něm neslyšela. "Co asi dělá? Má rodinu?" nevěděla o něm vůbec nic, ani jestli je ještě vůbec naživu. Slehla se po něm zem. Tenkrát to Herm nevydžela a všechno to Viktorovi pověděla. Bála se, že to Viktor zjistí a to by bylo horší, než když mu to řekne. Viktor byl samozřejmě naštvaný, ale Herm ho ujišťovala, ho miluje a že to byl jenom úlet. Z lásky k Hermioně se rozhodl, že i kdyby nebylo jeho bude ho milovat a zůstane s nimi. V den, kdy se dítě narodilo, bylo vše jasné. Byl to syn s krásnými šedými očkami a blond vlasy. I přesto, že bylo na první pohled jasné, že to není jeho syn, miloval je jak slíbil a nikdy neopustil. "Nikdy" zamyslela se Herm. Bohužel je opustil. Přichomýtl se k nějaké mudlovské loupeži a střelnou ránu, která ho zasáhla nepřežil. Z přemýšlení ji vytrhlo vrzání dveří. "Samueli," zvolala "už jsi vzhůru?" Přes celou místnost k ní přeběhl roztomilý chlapec a objal ji. "Mami, mohl bych jít dneska s Jamesem ven?" James byl syn Ginny a Harryho. Byli to kamarádi už od narození. Velmi si rozuměli, možná proto že jim bylo oboum 6 let. "James to má taky dovolené??" "Ano má, mami." Samuel se snažil rychle vymanit, protože James už na něj čekal. "No tak dobře, ale brzy se vrať. Na oběd ať jsi doma." To už za ním skoro volala na chodbu. Vyletěl jak střela. Vyběhl před dům, kde už netrpělivě přešlapoval James. "Tak můžu, ale do oběda musím být doma." prohlásil Samuel a rozeběhli se pryč.
Jejich největší zábavou bylo chození na Příčnou ulici za Georgem. Tam se vždycky nejvíc nasmáli a pobavili. A ani teď nemířili jinam. Doběhli na Příčnou a rovnou si to namířili do obchodu. "Tak zase ve stejný čas?" George se usmíval a věděl, že se přiženou, protože vždycky chodili ve stejnou dobu. "A máte to dovolené?" "Samozřejmě," vypadlo z nich obouhlasně. Oba se na sebe podívali a začali se smát. Georgovi to dělalo radost. Nikdy se neoženil a neměl děti, byl sám a oni mu připomínali jeho dětství s Fredem, Ronem a celou jejich rodinou. Celou dobu se bavili jako vždy, ale samozřejmě nadešel čas a museli jít domů. "Díky moc strejdo," děkoval mu Samuel za dárky. George jim vždycky dával nějaké ptákoviny z obchodu. "Není zač, ale nedělejte s tím doma bordel. Mamka už mi říkala, že to pak po vás musí uklízet. Jinak asi budu muset přestat." zkoušel to na ně George. "Nééé prosím nééé. My si to budem uklízet." oba protestovali. "Tak dobře rošťáci." George věděl, že by jim je stejně dával. Měl pro ně pochopení. Taky býval kdysi takový...
Kluci vyšli před obchod."Musím ještě do lékárny, mamka něco potřebuje. Počkáš na mě?" zeptal se James. "Jo počkám, ještě se tady porozhlídnu."odpověděl Samuel a James zmizel za rohem. Samuel se snažil srovnat si dárky od George a nekoukal na cestu. V tom zakopl a spadl. "Není ti nic? Dávej pozor, nebo se ti ještě něco stane."řekl muž, kterému se rozplácl před nohama a začal mu pomáhat posbírat dárky od George. "Jsem v pořádku. Děkuji za pomoc."Samuel začal sbírat také a když bylo hotovo oba se postavili. Muž stál a stále zíral na chlapce. "Promiňte, stalo se něco?"zeptal se Samuel. "Omlouvám se, ale někoho jsi mi připoměl. Smím se zeptat, jak se jmenuješ?" "Samuel, Samuel Krum."opatrně odpověděl. "A vy jste kdo?""Moje jméno je Malfoy, Draco Malfoy."
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Kolikátý jste návštěvník??

KLIK

Komentáře

1 NiCoOlk@ NiCoOlk@ | Web | 23. ledna 2009 v 20:16 | Reagovat

To je krásná kapitola. Povedla se ti. Jen tak dál. Doufám , že ti nebude vadit , když si tě přidám do oblíbených?

2 malfoyka malfoyka | Web | 23. ledna 2009 v 22:21 | Reagovat

byo to krasny...tesim se na druhy...jen skoda ze to bylo tak kratky....

3 chantal chantal | Web | 24. ledna 2009 v 12:55 | Reagovat

Moc dobrá povídka ... doufám, že pokračování bude co nejdříve

Už se na něj moc a moc těším :)

Chantal

4 Dorea Dorea | Web | 13. července 2009 v 23:51 | Reagovat

no že bude těhotná mě teda napadlo... a doufám, že Draco si dá dohromady kolik je jedna a jedna... pevně věřím že ano

5 Jenny♥) Jenny♥) | Web | 13. srpna 2010 v 14:57 | Reagovat

wow! a bude další?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama