Výroky Em

26. ledna 2009 v 18:23 |  Výroky

O Danovi a Rupertovi
Jsou pro mě víc, jak přátelé, spíš je mám ráda jako bráchy. Nebo sestry, nevím... (smích). Opravdu je nemám ráda, jako normální kluky. Tím myslím, že si neumím představit, že bych s jedním z nich chodila. Pro mě jsou jako nejlepší přátelé. Můžu se s nimi smát, mluvit s nimi o všem bez jakéhokoliv zákazu. Opravdu je mám moc ráda.

O Hermioně
Se stala mou součástí. Někdy mám pocit, že ji ani nemusím hrát, jak mi je blízká. V průběhu let se do ní schovalo mnoho ze mě - a něco jsem od ní také přijala. Hermiona je velkolepá a mám radost, že se s ní ztotožňuje taková spousta dívek.

Hermiona používá všechny dlouhé jazykolamy. Nevím, kde na ně chodí!

Nový Harry Potter
Stejně jako ostatní fanoušci jsem stála frontu a během dvou dnů knihu přečetla. Chytlo mě to a byla jsem zvědavá, jak to s Hermionou v posledním dílu dopadne. Pravděpodobně se z ní a Rona stane pár. Leccos tomu nasvědčuje. Přesto: jsou to jen spekulace a nevím, co si autorka Joanne K. Rowlingová vymyslí.

Budoucnost
Na každý pád bych ráda zůstala u herectví. C htěla bych si vyzkoušet, jaké je stát na jevišti a hrát před publikem. Již nyní dostávám řadu filmových nabídek a jistě se mezi nimi najde nějaká, která mne chytne za srdce.

Bude mi 100 let a budu v houpacím křesle... Stále budu ještě velmi pyšná na mém úkolu v Harrym Potterovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama