Únor 2009

Premiéra HP7

28. února 2009 v 18:36 Harry Potter a Relikvie smrti

Mám pro Vás obě data premiér filmu Harry Potter and the Deathly Hallows. Jak všichni víme, tento film bude rozdělen do dvou, určitě krásných, částí. První film by měl vyjít 19. Listopadu 2010, druhé části by se svět měl dočkat 15 Července 2011!

Známá neznámá - 10.Nová naděje

28. února 2009 v 18:29 Vaše povídky
Hermionu napětí v místnosti málem udusilo.

Emma na Yale....

28. února 2009 v 18:26 News

Díky stránce JUSTJARED za naprosto úžasnou informaci! Emma prý byla přijata na velmi prestižní školu Yale v New Heaven v Americe....

Emma na nákupech

28. února 2009 v 18:20 Candids
Tentokrát paparazzi Emmu přistihli, když si vyšla na nákupy. Opět jí to moc slušelo, tentokrát vsadila na přirozený vzhled....

Most Elegant Woman

28. února 2009 v 18:17 News

Hellomagazine.com zveřejnil anketu s názvem "Most Elegant Woman" (Nejelegantnější žena) za měsíc Únor. Spolu s Emmou byla nominována Anne Hathaway, Dakota Fanning a Renee Zellweger. Aktuálně se Emma drží na druhém místě, tak jí podpořte tady, aby se dostala na místo první. Hlasovat se může vícekrát....

Vauxhall Fashion Scout

28. února 2009 v 18:14 Public Appearances
Aktuálně v Londýně probíhá Fashion Week a Emma tam samozřejmě nemohla chybět a objevila se na "Vauxhall Fashion Scout". Emma vypadala nádherně!
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Známá neznámá - 9.Dílky skládačky

25. února 2009 v 14:56 Vaše povídky
"Cože, prosím?" ptal se Viktor a šokovaně se rozhlédl po osobách, stojících v jejich blízkosti, aby se ujistil, že ji nikdo jiný neslyšel. "Mohla bys mi to zopakovat?"

Nové video

24. února 2009 v 16:45 Harry Potter a Princ dvojí krve
Mám pro vás překrásné video... Hermiona tam mluví například o lektvaru lásky a "ptačím útoku" na Rona. Podívejte se....

Známá neznámá - 8.Zbabělá a zmatená

24. února 2009 v 16:30 Vaše povídky
Tak sem dávam další kapitolku....Chtěli ste po mě odkaz... TADY nebo je u první kapitolky....

Hermiona klečela na tvrdém dřevěném stupínku, třesoucí se dlaně spojené před svým obličejem, který nevyjadřoval vůbec žádné emoce. Navenek to vypadalo, že se modlí. Všichni předpokládali, že se v tento šťastný den bude modlit. Proto ji také nikdo nevyrušoval, nechali ji o samotě v jedné z postranních kapliček chrámu svaté Kateřiny, kde se za necelou hodinu měl odehrát obřad, na který celá vesnice čekala přes deset let. Už se dlouho těšili, až si Viktor Krum, nejvýznačnější rodák jejich obce, vybere nevěstu a v jejich kostele ji učiní svou ženou.
Hermiona ale měla daleko ke klidu, který vyjadřovalo její tělo. Lépe řečeno ještě nikdy neměla ke klidu tak daleko. Zbabělá... Jsi tak zbabělá... Neschopná...
V očích se jí hromadily slzy a v jejím nitru zuřil nemilosrdný boj, když vzpomínala na události té osudné noci, kdy se dozvěděla, že nic z toho, v co věřila, není pravda. Kdy se dozvěděla, že se zmýlila, že ji srdce i pocity zradily...
xoxoxEmma mluví o Hermioně

22. února 2009 v 20:48 News
Emma mluví o Hermy....


"Nikomu bych roli Hermiony nepřenechala! Je mi hrozně blízká," tvrdí nyní Emma Watson, která v potterovské sérii ztělesňuje pilnou studentku čarodějnictví Hermionu Grangerovou. Kdysi, když Hermionu hrála poprvé ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců, zdůrazňovala pravý opak: "Každá jsme úplně jiná. Já mám víc holčičích zájmů, nejsem taková knihomolka, netrávím tolik času domácími úkoly." Uplynulo ale pár let, Emma natočila pár dalších potterovských filmů, a na postavě Hermiony nacházela čím dál víc sympatických povahových rysů. "Dokáže lézt lidem na nervy, což chápu. Má pevný charakter, je umíněná a dovede být i pěkně drsná. Třeba když dá Malfoyovi pěstí," prohlásila o své hrdince po premiéře třetího dílu, Harryho Pottera a vězně z Azkabanu. A když pak natáčela film Harry Potter a Ohnivý pohár, Emma Watson zjistila, že má s Hermionou mnoho společného: "Dřív jsem to popírala, ale nakonec jsem musela uznat, že máme celkem dost podobnou povahu. A čím dál víc to srovnání beru jako kompliment. Hermiona je silná osobnost, nenechá se sebou zametat. Jejími nejlepšími přáteli jsou dva kluci, ale dovede si proti nim obhájit vlastní názor. Je inteligentní a je na to hrdá. Je cílevědomá, nikdy se nevzdává, je loajální a umí se postavit za své přátele."


Nové fotky?

22. února 2009 v 20:38 Candids
Na fotkách můžeme vidět Emmu pravděpodobně v nějaké galerii s kamarádkami....

Známá neznámá - 7.Kam patřím

22. února 2009 v 19:17 Vaše povídky
Hermiona přivřela oči a zhluboka se nadechla čerstvého vzduchu. Nad jeho čistotou se jí trochu zamotala hlava - už dlouho neopustila Londýn a jeho znečištěné ulice, a tak byla zvyklá na spíš smog. Rukou zatápala po nedalekém plotu, potřebovala se na chvíli opřít, aby neupadla.

Známá neznámá - 6.Řešení

22. února 2009 v 19:15 Vaše povídky
"Jdi ode mě!" přikázala Hermiona Dracovi po dalším neúspěšném pokusu ho od sebe odstrčit. Neměla dostatek síly, protože ji jeho objetí rozechvělo až do špiček prstů u nohou. "No tak, pusť mě!"

Známá neznámá - 5.Dvě věže

20. února 2009 v 23:13 Vaše povídky
"Hermiono, ty ses asi úplně zbláznila! Jak jsi to proboha mohla udělat? Ty jsi unesla dítě!" vybuchl Viktor po hodině netrpělivého přecházení po obývacím pokoji, když za sebou jeho snoubenka konečně přibouchla dveře.

Stejné šaty 0.2

20. února 2009 v 22:39 Outfits
DIANE KRUGERKEIRA KNIGHTLEY


Šaty z BAFTA 2009

20. února 2009 v 22:38 Outfits
TEMPERLEY LONDON